Standard.al

Dy të rinjtë gjenden të vdekur, policia hedh dyshimet e para!!!

0

Mësohet se K.Maka ka shkuar te shoku i tij që po ruante bagëtitë. Ajo që momentalisht dyshon policia është që ngjarja të jetë shkaktuar nga kushtet e vështira atmosferike.

Dy të rinj janë gjetur  të vdekur në fshatin Buzhalë të Pukës. Mësohet se dy të rinjtë T.Pjetri 20 vjeç dhe K.Maka 24 vjeç ndodheshin prej dy ditësh në një stan me bagëti. Fillimisht kanë qenë banorët e zonës dhe familjarë të viktimave që kanë njoftuar policinë. Sipas informacioneve të para mësohet se dy të viktimat janë shtetasit T. Pjetri 20 vjec dhe K. Maka 24 vjec.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.