Standard.al

Flimi i përfolur “dy gisht mjaltë”. Ja pse Ermali dhe Elvana ‘gënjyen’ sërish publikun!!!

0

‘Me sa duket gjasat që filmi të publikohet janë zero pasi kjo lidhet me përmbajtjen e tij sepse në tematikën e tij përfshihen edhe afera droge.’

Lajmi se aktori i njohur i humorit Ermal mamaqi dhe këngëtarja Elvana Gjata po punonin për realizimin e një filmi ka qarkulluar vazhdimisht nëpër rrjetet sociale që prej gushtit të vitit të kaluar.

 

Filmi i përfolur me titull “Dy gisht mjaltë” i cili u tha se do të publikohej me datë 14 shkurt ka gjasë të mos transmetohet kurrë thotë një burim për “Iconstyle.al”.

Mësohet se në film Ermali quhet Ervin, i cili mund të jetë koençdenë ose jo por ky është edhe emri i partnerit të Elvana Gjatës, që është i përfshirë në tragjedinë e ndodhur më 4 tetor të 2018-s në ish-Bllok, ku mbeti i vrarë një person.

Gjithashtu në një pjesë të filmit, Elvana mësohet se aksidentalisht ndodhet në një makinë ku kishte drogë dhe pasi pikaset, arrestohet nga policia.

Mbase është një rastësi që ky skenar i paraprin problemeve të partnerit të saj Ervin Mata, ku shkak për mosmarrëveshjen e 4 tetorit të vitit të kaluar dyshohet se ishte një sasi e konsiderueshme droge

Ndoshta këto janë disa detaje që janë deri diku të mjaftueshme që “Dy gisht mjaltë” të mos publikohet kurrë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.