Standard.al

Ambasadorja e Gjermanisë, takim me Kryemadhin….

0

Vetëm pak kohë pasi mbylli takimin me kreun e PD-së, Lulzim Basha, ambasadorja e Gjermanisë Susanne Schütz, ka nisur një takim me kryetaren e LSI-se, Monika Kryemadhi.

Ky takim vjen pas vendimit të marrë më herët nga opozita dhe aleatët e saj për djegien e mandateve dhe vetem nje dite para protestes se paralajmeruar te opozites se bashkuar para Parlamentit, ne vijim te protestes masive te 16 shkurtit para Kryeministrsie.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.