Standard.al

Kureshtare!!! I beson fatit te filxhani!? Ja si përgjigjet Jozefina Topalli…

0

Ish-kryetarja e Kuvendit ka folur në momente të ndryshme dhe për situatën politike në vend, ku ka komentuar dhe veprimin e Palokës ndaj kryeministrit Rama.

Ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, ka qenë e ftuar  gjatë mbrëmjes së djeshme në spejktaklin ‘Në kurthin e Piter Pan’.

Topallit i janë drejtuar shumë pyetje nga fëmijët e vegjël, ku ndër të tjera një nga vogëlushet i quajtur Xhejson e ka pyetur ‘nëse i beson fatit te filxhani’.

Me të qeshur, Jozefina Topalli tha se, nuk e ka parë dhe nuk sheh filxhan, por edhe ajo, si të gjithë, është kureshtare për të mësuar çfarë pret e ardhmja.

 

'A i beson fatit te filxhani?', ja si përgjigjet ish-kryetarja e Kuvendit Topalli

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.