Standard.al

Ekskursioni zbavitës kthehet në mankth. Çahet akulli, makina përfundon në ujë!!!

0

Gjatë udhëtimit në Wujiaqu City, në Kinë, akulli është çarë dhe makina e kësaj familjeje ka përfunduar në ujërat e ftohta.

Duhet të ishte një ekskursion zbavitës në liqen, por është transformuar në një makth të vërtetë.

Këto pamje janë xhiruar nga gruaja që ndodhej në mjet dhe që pak më parë po filmonte panoramën.

Fatmirësisht të dy janë shpëtuar nga skuadrat e shpëtimit të cilat kanë shkuar në vendngjarje menjëherë pas njoftimit. Çifti nuk ka pësuar fatmirësisht asnjë lëndim.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.