Standard.al

‘Idiot kryeministër!’ Vasili: Edi Rama si hajdut krahasohet me Juventusin që vodhi kampionatin!

0

Kreu i grupit Parlamentar Petrit Vasili, ka reaguar pas komentit të kryeministrit për protestën e opozitës.

Statusi:

Edi Rama si hajdut krahasohet me Juventusin qe vodhi kampionatin.

Po ç’eshte ky idiot kryeminister!

Shpjegojani rrypit,qe kur Juventusin e zune qe vidhte kampionatet me manipulime e blerje arbitrash,e bene shembull ja hoqen kampionatin dhe e cuan ne serine B.

Po ky shpirtin tek hajdutlleqet e ka,ndaj edhe shembujt me hajdutlleqe i jep, ndaj e krahason veten me Juventusin.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.