Standard.al

Koment pikant nga Xhafka: Mos pirdhni në proteste, ec e dëgjo ambasadat pastaj…

0

Opinionisti Agim Xhafka njihet për komentet e tij pikante lidhur me aktualitetin politik dhe social në vendin tonë.

Ditën e sotme ai ka publikuar një koment vërtet të veçantë që lidhet me protestën e djeshme të opozitës dhe reagimet që pasuan, sidomos nga përfaqësitë e huaja.

Ja komenti i plotë i Agim Xhafkës

“Në protestën e ardhshme do ketë qetësi absolute. Buzëqeshje pa fund. Veç një frikë kanë organizatorët. Mos dikush pjerdh pa leje e ec dëgjo ambasadat pastaj:”Dënojmë dhunën!” do klithin një javë mëngjes,drekë,darkë…”

Image

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.