Standard.al

Ish-zëdhënësja e PD përjeton ditët me të lumtura të jetës, ja lajmi i bukur…

0

Ish-zëdhënësja e Partisë Demokratike, Laura Vorpsi, është bërë nënë për herë të dytë teksa lajmin e shtatzanisë Laura për gjithë këto muaj e ka mbajtur të fshehtë.

Juristja dhe biznesmeni Theodhor Cami janë bërë prindër të një djali, bën të ditur “revistawho.com”.

Ardhja në jetë e vogëlushit i ka gëzuar shumë çiftin dhe të gjithë familjarët dhe miqtë e tyre. Laura dhe Theodhori janë prindër edhe të një vajze me emrin Krisa e cila është 2 vjeç.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.