Standard.al

FOTOLAJM/ Protesta që tronditi KRYEMINISTRINE! Gazi helmues mbi qytetarët, i pafalshëm

0

Në Tiranë sot u zhvillua nje nga protestat më të mëdha të 28 viteve të fundit.  Nga lart godinës së kryeministrisë, Garda e Republikës dhe forca speciale hidhin gaz lotsjellës mbi turmën

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.