Standard.al

Aksioni i arrestimit të protestuesëve! Deputetët e PD-së përplasen fizikisht me policinë!!!

0

Në Drejtorinë e Policisë së Tiranës ka pasur tension e përplasje mes deputetëve të partisë Demokratike dhe policëve

Disa prej 20 protestuesve të shoqëruar nga policia janë arrestuar mbrëmjen e sotme.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.