Standard.al

E rëndë/ Infermieri 50-vjeçar i jep fund jetës me çifte…

0

Ende nuk dihen arsyet që çuan 50 vjeçarin drejt aktit ekstrem, ndërsa Policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Një ngjarje e rëndë mësohet të ketë ndodhur në fshatin Xhyherina të Vlorës, ku një 50-vjeçar dyshohet se i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë me çifte.

Sipas informacioneve paraprake, thuhet se bëhet fjalë për shtetasin me inicialet Q.G 50 vjeç, i cili punonte si infermier. Burime bëjnë me dije se i ndjeri, Gocaj, sapo kishte bërë të 40-at e nënës dhe ishte beqar, ndërsa thuhet se kishte kaluar në depresion.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.