Standard.al

‘Me 16 shkurt është finalja!’ Basha nga Elbasani: I gjithë populli kundër një grushti njerëzish!

0

Kreu i PD-së Lulzim Basha tha se më 16 shkurt është i gjithë populli kundër një grushti njerëzish.

Kryedemokrati Lulzim Basha e ka cilësuar 16 shkurtin finalen e madhe. Ai ka qenë pasditen e sotme në Elbasan ku është pritur nga qindra mbështetës, të cilët e kanë përgëzuar por dhe kanë ndarë shqetësimet me të.

“Siç më tha ai zotëria atje, kjo është finalja. Me 16 shkurt është finalja. është i gjithë populli, kundër një grushti njerëzish. Të gjithë! Janë të gjithë bashkë, kundër një grushti njerëzish”, theksoi kreu i PD.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.