Standard.al

‘Jepi fort Edi, vidh edhe këto ditë të fundit!’ Vasili: Po kush është ai budalla mor aman që të ka bindur se…

0

Kreu i Grupit Parlamentar të LSI, Petrit Vasili ka reaguar me anë të një statusi në rrjetin social ‘Facebook’, me akuza të shpra ndaj kryeministrit Rama.

Statusi:

Edi Rama na vjedh perseri me karburantet.

Edi Rama shtoi edhe nje takse te re per karburantet,nje hajduteri te re na shtoi,na vodhi prap.

Opozita ka alternative uljen me 30 leke te cmimit te karburanteve.

Edi Rama ka konstatuar se opozita nuk ka alternative dhe program per te vjedhur.

Dhe ka te drejte Edi se ai vetem program per te vjedhur ka.

Bravo ,jepi fort Edi vidh edhe keto dite qe te kane mbetur,mos lere lek te bjere ne toke.

Po kush eshte ai budalla mor aman qe te ka bindur se do rrosh 400 vjet.

Aq sa gjithe frymoret do rrosh dhe kur je frymepaket edhe me pak….

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.