Standard.al

Foto/ “Ani borë, bjer ti.” Flaka Krelani rrit temperaturat!!!

0

Ani borë, bjer ti”, kështu e ka shoqëruar fotografinë. 

Këngëtarja e njohur shqiptare, Flaka Krelani ka vendosur që të tregojë linjat e mira trupore dhe në këto temperatura të ftohta.

Ajo ka publikuar në Instagram një fotografi me bikini. Nuk dihet nëse e ka realizuar në verë apo ka shkuar për pushime në ndonjë vend tropical që të largohet nga dimri i ftohtë.

“Ani borë, bjer ti”, kështu e ka shoqëruar fotografinë. Flaka ka vërtetuar se arrin të ngrejë temperaturat me format e mira trupore pasi ka marrë shumë komente nga ndjekësit.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.