Standard.al

“Era e ndryshimit po ndjehet!” Qytetarët me Lulzim Bashën: Nuk do të tradhëtojmë siç ju tradhëtoi Edi Rama

0

Basha është pritur nga qindra qytetarë që kanë shtrënguar duart me kreun e PD dhe i kanë shprehur shqetësimet e tyre, duke e garantuar për mbështetje.

Kreu i PD-së Lulzim Basha po zhvillon një takim me banorët e qytetit të Elbasanit.  “Era e ndryshimit po ndjehet në Elbasan e cila po përhapet në të gjithë Shqipërinë”, tha Basha në nisje të takimit.

 

Qytetari: Kam një vit pa drita. Këta komunista këto fytyra të poshtra. S’kam lënë dyer pa trokitur.

 Basha: Nuk do të braktisim nuk do të tradhëtojmë siç ju tradhëtoi Edi Rama.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.