Standard.al

Vajza i bën pyetjen ‘pikante’, Ardit Gjebrea ‘zihet’ ngushtë…

0

Moderatori i njohur Ardit Gjebrea shpesh herë nëpër rrjetet sociale dhe në televizon tregon marrëdhënien shumë të ngushtë që ka me vajzën e tij, Ana.

Këtë herë ai ka treguar në Instagram një çast të këndshëm që ka pasur me të bijën,  kur ajo e ka pyetur se kush do ta shoqërojë drejt altarit. Arditi është shprehur se dëshiron shumë të vijë ajo ditë kur ai të martojë vajzën e tij:

Anna: Babi, ti do më shoqërosh mua kur të martohem?

Arditi: Mendova, veç ta mbërrij atë ditë!

Image

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.