Standard.al

‘Pedofil i emëron në polici pasi i përdor në fushate elektorale! Reagon ashpër Braimllari: Ministri i Brendshëm duhet të japë dorëheqjen!

0

Deputeti i LSI-së Endrit Braimllari ka reaguar ashpër në rrjetin social facebook, ndaj ministrit të brendshëm.

Statusi:

Ku e ka degraduar Edi Rama policine e shtetit, njerez me rekorde kriminale, pedofil i emeron ne polici pasi i perdor per fushate elektorale. Ministri i Brendshem duhet urgjentisht te japi doreheqjen.
Vet ka deklaruar qe “Nese shikoni nje polic te dehur ai jam une”. Sot kemi pare nje polic qe ngacmon seksualisht nje te mitur dhe nje komisariat i tere nuk merr persiper denoncimin e familjes se vajzes.
Sot duhet te shkarkohet i gjithe komisariati dhe Ministri i Brendshem duhet te jape doreheqjen.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.