Standard.al

PAK DITË NGA ARDHJA NË JETË, ELITA DHE GJIKO ZBULOJNË EMRIN E DJALIT…

0

Pak kohë ka mbetur deri në ardhjen në jetë të djalit  së Elita Rudit dhe Gjikos.

Çifti janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku veçanërisht publikon foto herë pas here nga shtatzënia.

Ata janë duke u përgatitur me të gjitha detajet, nga dhoma e bebit e deri tek më i vogli.

Sipas ‘Prive’ mësohet  se Elita dhe Gjiko e kanë zgjedhur edhe emrin e bebes mirëpo atë po e mbajnë goxha sekret.

Screenshot_20-9.jpg

elita-1-452x450.jpg

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.