Standard.al

Ish/partnerja e Stines: “Gjërat kanë ndryshuar”

0

Në dhjetor të vitit të kaluar Stine dhe partnerja e tij Graciela i dhanë fund marrëdhënies së tyre disa vjeçare nga e cila kanë edhe një vajzë. Lajmin e ndarjes e bëri të ditur vetë Stine me postimin e tij në Instagram ku shkruante se ndarja erdhi për shkak se gjërat nuk shkuan siç duhet.

Graciela ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në “Why not”, ku tregoi se e mirëkuptoi zgjedhjen e Stines për ta bërë lajmin publik nëpërmjet Instagramit.

Në fund Graciela interpretoi këngën e Elvana Gjatës. Gjatë interpretimit të këngës, Graciela u përlot teksa këndonte: “Ishte histori e bukur shumë, se shpëtuam dot as ti, as unë”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.