Standard.al

Iku nga ‘Stop’, ja ku do e shohim Alesia Bamin…

0

Iku me zhurmë të madhe nga emisioni ‘Stop’.

Largimi i Alesia Bamit shkaktoi akuza të shumta mes balerinës dhe drejtuesve të Stop dhe Klan, duke sjellë edhe reagime të tjera.

Ajo u largua nga emisioni pasi kishte bërë një dalje televizive pa lejen e drejtuesve.

Por vetëm pak më shumë se 1 javë nga largimi i saj nga Stop, SYRI.net ka mësuar destinacionin e ri të Alesia Bamit.

Alesia Bami do ti bashkohet stafit të ‘E Diell’ në Top Channel.

Ajo do të bëjë rubrikën e ‘lotarisë’.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.