Standard.al

Foto Lajm/ Skandali me shefin e policisë! Mjekja e njohur publikon foton epike, në Kinë policia të paralajmëron

0

Mjekja e njohur Anika Dokle ka bërë publike një foto në rrjetet sociale, e bërë gjatë një udhëtimi në Kinë.

 

Skandali seksual me një shef policie në Shkodër ka bërë që të plasin akuzat ndaj Policisë së Shtetit, Ministrisë së Brendshme dhe qeverisë së Edi Ramës.

Nuk kanë munguar as ironitë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.