Standard.al

E shtuna po vjen vrullshem… Më 16 shkurti, parashikohen 200 mije protestues

0

 Me 16 shkurt opozita ka ftuar popullin e pakenaqur nga kryeministri Rama per bashkeqeverisjen e tij me krimin, sic akuzojne Basha dhe Kryemadhi, pra me  kete proteste synojne ta largojne.

Nga selia e PD dhe LSI thone se parashikojne mbi 200 mije veta me date 16 shkurt.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.