Standard.al

Shumë e ndjekur dhe aktive në rrjetet sociale. Modelja shqiptare para se të bëhej e famshme

0

Emina publikon vazhdimisht foto nga përditshmëria e saj dhe komentohet gjatë për jetën e saj private dhe jo vetëm.

Emina Cunmulaj është një nga modelet e njohura shqiptare e cila siç dihet prej vitesh vazhdon karrierën e saj në Amerikë. Bukuroshja shqiptare është e martuar me miliarderin e njohur nga Irani, Sam Nazarian me të cilin ka edhe dy vajza.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Shumë e ndjekur dhe aktive në rrjetet sociale, Emina publikon vazhdimisht foto nga përditshmëria e saj dhe komentohet gjatë për jetën e saj private dhe jo vetëm.

Ajo shfaqet gjithmonë e thjeshtë dhe mjaft e dashur me të gjithë. Së fundmi modelja ka publikuar një portret të vjetër familjar, kur ajo ka qenë fëmijë. Në foto shihet së bashku me nënën dhe dy motrat e saj.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.