Standard.al

Shpërthen Rezart Veleshnja ndaj ish të dashurës: Ordinere, plehra kishte 4 lidhje paralele!

0

Po mbase nuk ke qenë mjaftueshëm burrë dhe duhej të shkonte me 4 të tjerë për t’u ndjerë e plotësuar? Mgjs ne nuk e dimë si është e vërteta. Si mund të jesh kaq burracak sa të degjenerosh publikisht ish të dashurën? Mjafton t’i zgjidhje problemet personale pa shfryrë mllefin dhe pa u bërë gaz i botës në rrjete sociale. Dhe tufa e injorantëve që të mbështesin. Se të ishte burrë me 4 dashnore, do thoshin “bravo i qoftë, qenka i zoti”.

Rezart Veleshnja aktori i humorit të ‘Portokallisë’ ka habitur ditën e sotme të gjithë ndjekësit e tij duke treguar se si e dashura e ka tradhëtuar.

’Bota është e mbushur me plehra si Lorena Murati. Edhe e forta është se e di kush është ai hallexhiu që i shkon pas! Ta dijë ai i mjeri…

Faleminderit të gjithëve për mbështetjen por s’kam çfarë bëj më një që mban 4 përnjëherësh! Mjerë ai që bën si mjeshtër dhe mendon se e ka vetëm ai!hahaha ‘ ka shkruar në disa postime Rezarti.

Më pas ai ka zbuluar  se i kishte blerë dhe një unazë diamanti 8 mijë dollarëshe.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.