Standard.al

Reperi i njohur frymëzohet nga telenovelat indiane!

0

“Kujtime” flet për ndarjen mes një çifti, ku dashuria u mbyt prej tradhtisë. Nuk dihet nëse historia lidhet me jetën e tij sentimentale apo është frymëzuar nga ndonjë cift tjetër apo telenovelë indiane. 

Reperi Capital T  ka sjellë projektin e ri muzikor, një baladë dashurie të titulluar “Kujtime”. Muzika dhe disa skena të klipit që ngjajnë me ritualet indiane të sjellin menjëherë imazhet e telenovelave që po “çmendin” gjithë shqiptarët.

Për këtë klip muzikor ka vendosur që të vijë e ta xhirojë në Tiranë.   Pritet që projekti “Kujtime” të jetë suksesi i rradhës për këngëtarin.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.