Standard.al

Pas ngjarjes së bllokut shfaqet Elvana Gjata…

0

Pas një mungesë të gjatë në syrin e publikut sepse vendosi të mbante një profil të ulët, Elvana Gjata u rikthye vetëm 2 ditë para ditëlindjes së saj të cilën e festoi me 3 shkurt.

Por gjithashtu prej disa muajsh është përfolur për shfaqjen e një filmi ku luan me Ermal Mamaqi dhe këngëtarja Elvana Gjata dhe për disa arsye nuk do të shfaqet me 14 shkurt ashtu siç ishte planifikuar.

Pak minuta më parë këngëtarja sapo tregoi që ka vendosur që të dielën ta kalojë në Tiranë

Ajo ka publikuar një video në ‘Instastory’, ku shfaqet gjatë shërbesës në një kishë në kryeqytet.

Ky është një ritual që Gjata e ndjek prej kohësh.

Ajo edhe më herët ka pranuar se është një besimtare e devotshme.

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.