Standard.al

‘Ma ke prek, 1 muaj nuk e kam larë’ i shkruan ndjekësi por shihni reagimin epik të Taynës

0

Reperja më e njohur e momentit Tayna padyshim  është një ndër femrat më të komentuara të showbizit shqiptar dhe ndër më të ndejkura në Instagram.

Gjithçka rrreth saj përbën interes për publikun, i cili pret me padurim të rejat rreth reperes.

E për të mësuar më shumë rreth saj, reperja ditën e djeshme ju ka kushtuar pak kohë ndjekësve të saj duke ju përgjigjur pyetjeve që ata drejtojnë.

Por veçse adhurues shumë të mëdhenj të saj, fansat e Taynës kanë dhe një sens humori që të shkrin së qeshuri, e megjithatë ajo që na tërhoqi vëmendjen ishte një prej tyre.

“Kur ke qenë në koncert në Belgjik, ma ke prek dorën, 1 muaj nuk e kam larë,” ka shkruar (me siguri me shaka) një fans i reperes.

Teksa duket se kjo e ka bërë për të qeshur Taynën.

Image

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.