Standard.al

Aktorja, e cilësuar si femër fatale: Kam rrahur çuna deri në vit të dytë gjimnaz, nuk jam femra që shihni sot!

0

‘Aktorja, e cila është cilësuar si femër fatale ka thënë se nuk ka qenë gjithmonë kështu.’

Olta Gixhari është një ndër aktoret, e cila bëhet shpesh herë kryefjala e mediave rozë për shkak të deklarata që ajo jep.

Së fundmi Olta është vënë në qendër të vëmendjes, për shkak të një rrëfimi që ka bërë në emisionin “E Diell”.

Ajo ka treguar se nëna e saj shpesh herë thirrej në drejtorinë e shkollës, ku Olta studionte, pasi ajo rrihte djemtë.

  • Më tej ajo është shprehur kështu: Do të them një detaj që s’e kam thënë më parë ne ekran. Unë jam bërë femër nga pamja në vit të dytë në gjimnaz. Gjithë jetën time kam mbajtur bufale, xhinse, zinxhira të varur, një shkop në dorë, kapele dhe flokë të gjatë të kapura bisht. Kështu kam qenë gjithmonë dhe mami im thirrej në shkollë nga drejtoria sepse ankoheshin se unë rrihja djemtë”.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.