Standard.al

FotoLajm/ Panucci në “Selman Stërmasi”, kujt i ka vënë syrin italiani?

0

Italiani besohet se ka qënë në Tiranë për të parë ndonjë element të vlefshëm për kombëtaren shqiptare, kështu që nuk përjashtohet një afrim nga Partizani në kombëtaren kuqezi. 

Christian Panucci ka qënë i ftuari special në ndeshjen e javës së 21 mes Partizanit dhe Kastriotit.

Tekniku i kombëtares shqiptare ishte prezent në shkallët e stadiumit “Selman Stërmasi”, në fitoren 2-0 që Partizani arriti ndaj krutanëve. Fitorja e tretë kjo radhazi e të kuqtë ndaj Kastriotit brenda 1 jave, ndërkohë që kjo paraqitje e të besuarve të Gegës nuk është lënë në hije nga Panucci.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.