Standard.al

Femra e parë lesbike në krye të qeverisë. Zbulohet sekreti, Partnerja në pritje të ëmbël

0

Revista serbe ‘Gloria’ ka mësuar se Djuric i është nënshtruar fekondimit In Vitro në Qendrën Klinike të Serbisë, Qendrës për Radiologjisë dhe MRI ku ajo ka punuar më parë.

Kryeministrja e Serbisë Ana Brnabiç është përfolur shumë në media për orientimin e saj seksual, pasi është femra e parë lesbike në krye të kësaj qeverie.

Së fundmi mësohet se partnerja e 43-vjeçares Milica Djuric është shtatzënë.

Gjithashtu bëhet me dije se kjo është edhe arsyeja përse Brnabiç nuk është shfaqur më në publik me partneren e saj.

Ndërkohë ende nuk ka një reagim nga kryeministrja serbe, e cila nuk ka dëshiruar të flasë publikisht për jetën private.

jbk.png

brnabic-2.jpg

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.