Standard.al

Publikohet foto e dy ish-ministrave socialiste. Orgji qeveritaret…

0

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar një foto të dy ish-ministrave socialiste Damian Gjiknuri dhe ministrit aktual të bujqësisë Bledi Çuçi.

Foto më poshtë u publikua në rrjetet sociale me diçiturën:

Orgji qeveritaret siçilist! sb

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.