Standard.al

Ndahet nga jeta në moshën 32 vjeçare komediani i njohur…

0

Komediani amerikan Kevin Barnett ka vdekur në moshën 32 vjeçare.

Ai ishte i njohur për bashkë-krijimin e serisë së Fox, Rel dhe shkruajti komedi televizive përfshirë Broad City.

Barnett  ishte me pushime në Meksikë kur vdiq.

Nuk dihet ende shkaku i vdekjes.

Ne jemi thellësisht të pikëlluar për ndarjen nga jeta të mikur tonë Kevin Barnett,”-tha agjencia e tij UTA, në Twitter. “Ishte talent i jashtëzakonshëm dhe një person i mrekullueshëm.”

Në postimin e fundit në Instagram të Barnett, ai shihet në Meksikë.

Gjithashtu komediani shkroi The Carmichael Show dhe u shfaq në filmin e vitit 2014, Dumb and Dumber To.

Image

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.