Standard.al

Arrestohet 32-vjeçarja, organizonte takime erotike në internet

0

Arrestohet në Selanik shqiptarja 32-vjeçare, ishte pjesë e një rrjeti prostitucioni.

32-vjeçarja u arrestua në Selanik të Greqisë, bashkë me një shtetase ruse 34 vjeçe, pasi ishin pjesë e një rrjeti prostitucioni.

Fillimisht, ato postonin foto erotike në internet dhe më tej fiksonin edhe shumat monetare që klientët duhet të paguanin.

Pas bisedës online, ato organizonin takime nëpër hotele, ku ndërmjetësi ishte një shtetas rumun, 29 vjeç, i cili gjithashtu u vu në pranga nga autoritetet greke të policisë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.