Standard.al

Aksident i rëndë në rrugën e Rinasit, ka të plagosur…

0

Një ngjarje  e rëndë në rrugën e  Rinasit. Një aksident rrugor është regjistruar mesditën e sotme në Rinas.

Sipas raportimeve nga vendi i ngjarjes, një automjet tip ‘Mercedes’ është përplasur me një mjet tip ‘Volksëagen’.

Nga aksidenti ka mbetur i plagosur një person.Po punohet për identifikimin e të plagosurit dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.