Standard.al

Ja çfarë i ra tjetër në mendje Bes Kallakut dhe sfidën e 10 viteve në Instagram e mbyllim këtu

0

Prej ditësh po zien në Instagram sfida të kthehesh 10 vite pas në kohë dhe të publikosh një foto ttë hershme.

Por Bes Kallaku sapo e çoi në një tjetër nivel këtë sfidë dhe ne mund të themi se me këtë duhet të mbyllet përfundimisht kjo “lojë”.

Aktori i humorit ka krahasuar të famshmit shqiptarë dhe të huaj, duke gjetur ngjashmëri mes tyre.

Për një gjë jemi të sigurt, nuk po pushoni dot nga të qeshurat!

Image

Image

Image

Image

Image

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.