Standard.al

Vasili bën thirrje ironizuese për Ramën: Këtij i duhet pavioni dhe urgjent bile, ndihmojeni mor aman

0

Kreu i grupit parlamentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili në rrjetin social facebook ka komentuar, në lidhje me fjalën e mbajtur të kryeministrit Rama. Ky i fundit u shpreh se Arsimin e Lartë do ta bëjë si rrugën Thumanë-Kashar. Ky kryeministër ka ikur,por i iku dhe shëndeti,- shkruan Vasili.

Statusi:

Ky kryeminister ka ikur,por i iku dhe shendeti !!

Thote do ta bej arsimin e larte si rrugen Thumane Kashar.

Duhet perzene sa me pare ky budalla shkollepak, se ndryshe do jemi i vetmi vend ne bote pa universitet.

Po ç’i duhet universiteti ketij.

Ketij i duhet pavioni dhe urgjent bile.

Si kryeminister ky ka mbaruar,por i iku dhe shendeti i vajti per lesh. Ndihmojeni mor aman.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.