Standard.al

Ish kapiteni i Kombëtares Shqiptare, baba për herë të dytë?

0

Lorik Cana prej vitesh është i martuar me bukuroshen italiane Monika, me të cilën ka dhe një djalë.

Mirëpo një foto e publikuar  nga bashkëshortja e tij, gjatë ditës së sotme  në ‘Insta Story’ ka bërë që të kthehet pas në kohë dhe të kujtojnë atë periudhë nostalgjike.

Të gjithë ndjekësit kanë menduar se është një shtatzëni e dytë për Monikën, por jo thjesht një kthim pas në kohë.

mon.jpgcana.jpg

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.