Standard.al

Aulona Musta krahasohet nga fansat me Linda Morinën, reagimi i saj është…

0

Moderatoja Aulona Musta në sfidën e të gjithë vipave, “10 vite ndryshim” është krahasuar me një nga fotot e Linda Morinës.

Aulona është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe nuk ngurron të ndajë foto me fansat nga aktivititeti i saj ditor dhe jo vetëm.

Mirëpo, së fundmi një foto e moderatores duke ushtruar në palestër është krahasuar, nga një faqje memesh, me atë të Linda Morinës në sfidën ‘10 vite më parë’.

Duket se reagimi i Aulonës ka qenë epik. Musta ka qeshur me të madhe.

Screenshot_9.png

Screenshot_10.png

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.