Standard.al

Xhevahir Zenelaj injoron Bleonën dhe Çiljetën/Ja çfarë thotë…

0

I ftuar mbrëmjen e djeshme në ‘Xing me Ermalin’ ishte aktori shumë i dashur për publikun shqiptar Xhevahir Zenelaj ku tregoi histori të ndryshme me humor  nga jeta e tij, të cilat i bënë të qeshin pa fund të gjithë.

Aktori gjithashtu u përgjigj dhe pyetjeve të bëra nga fansat e tij nga facebooku, të cilat ishin të ndryshme.

Image

Njëra prej tyre ishte se kë pëlqen më shumë aktori, Çiljeta Xhilagën apo Bleona Qeretin.

’Asnjëra nuk bën’ u përgjigj aktori duke treguar se nuk ka simpati për asnjerën nga këngëtaret.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.