Standard.al

Rama shoqëron Balilin deri në qelite e burgut….“Mos u mërzit, burri është burrë”

0

“Mos u mërzit, burri është burrë”.

Ish-Kryeministri Berisha ka ironizuar përmes një videomontazhi, vetdorëzimin e shumë të kërkuarit për trafik ndërkombëtar droge, Klement Balili.

Videomontazhi paraqet vet Kryeministrin Rama, që po merrte në dorëzim Balilin, dhe po e shoqëronte drejt burgut.

Ja postimi i plotë

Çaste interesante te arrestimit te Eskobarit nga vet Ediskobari!

Ndiqni videomontazhin. Sb

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.