Standard.al

LAJMI FUNDIT/ Studentët marrin vendimin drastik: Nga nesër nis greva e urisë, mblidhemi tek Politekniku

0

Studentet vazhdojna pa ndalur prtesten e tyre permes bojkotit te mesimit dhe ngujimit ne fakultete, Por duket se shurdheria e Qeverise ka detyrar studentet te marrin nje vendim drastik.

Keshtu ne mbledhjen e fundit te studenteve eshte diskutuar per perqendrimin e tyre tek Politekniku. Nese deri tani studentet zgjodhen ngujimin ne fakultetet perkatese, kete here do jene tek Qendrori dhe ne greve urie..

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.