Standard.al

Arrin deri këtu!!! Edhe gazeta “Tema” sulm Ramës për foton e “lajthitjes”

0

Fotoja e publikuar nga Kryeministri Rama ne rrjetin social “instagram” nuk ka lene kend pa habitur e komentuar. Kryeminsitri ka ripublikuar nje “meme” te faqes se humorit “Brryli Brodway”, madje kete e ka bere pa me te voglin shqetEsim, duke na zbardhur me krenari dashurin e tij te kahershme per lakuriqesine.

 

Aq shume habi ka bere kjo foto e hedhur nga Kryeministri, sa edhe vete gazeta “Tema” nje mbrojtese e flakte e Rames ka shprehur kritika. Permes publikimit te komentit te Enver Robellit, “Tema” ka shprehur habi se si 70 deputete te PS lejojne kete degradim te Rames…

 

 

 

http://www.gazetatema.net/2019/01/20/pse-heshtin-mbi-70-deputete-te-ps-dhe-lejojne-kete-degradim-te-rames/

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.