Standard.al

Një tjetër skandal/ Pas denoncimeve për mbushjen e sallave me militant të PS dhe FRESSH-it, vjen “lëvizja” e rradhës.

0

Një tjetër skandal është denoncuar sot lidhur me të ashtuquajturin “dialog” të Kryeministrit Rama me studentët protestues.

Pas denoncimeve të përditshme për mbushjen e sallave të takimeve me militant të PS dhe FRESSH-it, ka ardhur edhe “lëvizja” e rradhës.

Gjatë takimit të djeshëm me “studentët”, janë evidentuar mësues të shkollave 9 – vjeçare të Tiranës, militant të PS.

Rasti është denoncuar nga ish-Kryeministri Sali Berisha

Ja postimi i tij i plotë

Ne takimin e djeshem te Edvinit studentet u zevendesuan me mesues delinkuente militante te partise!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Doktor mirembrema !Po shikoja lajmet te tv klan ne oren 19.30 dhe ne kroniken e takimit te qeverise me “studentet”dhe pedagoget po shikoja aty ne radhe edhe mesues te DART-it !Konkretisht mesues te shkolles nentvjeçare “Ahmet Gashi “Laprake si Marsen Vathi ,mesues fiskulture prane kesaj shkolle,i cili eshte arrestuar para dy-tre vitesh per krim kibernetik sebashku me 2 te tjere,ky doli fale miqesise dhe 2 bashkpunetoret e tij ngelen brenda !Po i kthen borxhin Rilindjes !!!!Me respekt shume,

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.