Standard.al

Dorina Mema zbulon pse nuk e tregon bashkëshortin

0

Këtë të shtunë, Dorina Mema ka qenë e ftuar në emisionin “Thumb” ku ka treguar të rejat nga jeta personale dhe profesionale. Madje teksa fliste për marrëdhënien e saj është shprehur se nuk është thjesht një partner por bashkëshorti i saj.

“Po i njëjti është, ndryshojnë shtetet. Në fakt, nuk është i njëjti është bashkëshorti im! Më thoni a nuk është gjëja më  e zgjuar që kam bërë gjithë jetën time? A tregohet bashkëshorti në Shqipëri?”

E pas kësaj gazetarja duke qeshur i ka thënë: “Jo se ta marrin”

“Problemi është që nuk ma marrin dot dhe unë po mënjanoj një thyerje këmbe, krahu. Bëj shaka sepse njeriu nuk mbahet kurrë me dhunë”.- ka përfundur Dorina.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.