Standard.al

Dalin pamjet e ditëlindjes luksoze të ish-ministrit shqiptar!!! Mbi 100 të ftuar dhe…

0

Ditëlindja e 48-të e ministrit të Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi, ka mbledhur mbrëmë në ambientet e një lokali mbi 100 të ftuar.

Ministra, personazhe nga bota e biznesit dhe televizionit, miq dhe të afërm kanë mbushur ambientete e lokalit, ku nuk ka munguar as muzika “live”.

Jo vetëm këngëtarja e njohur Fifi, në skenë është ngjitur se ka treguar talentin në muzikë edhe ministri më i ri i Mbrojtjen e Sipërmarrjes, Eduard Shalsi.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.