Standard.al

Aksident i rëndë në Elbasan, plagoset rëndë 50-vjeçari…

0

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Elbasan, mbrëmjen e sotme në Elbasan, ku drejtuesi i një motori ka mbetur i plagosur dhe me fraktura pasi ka humbur ekuilibrin e motorit që ishte duke drejtuar.

Mësohet se 50-vjeçari me inicialet Xh. M., është plagosur dhe ndodhet në spital ku po merr ndihmën e parë.

Aksidenti ka ndodhur në qendër të qytetit në afërsi të lagjes “1 Maji”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.