Standard.al

Video/ Momenti i shpërthimit në pusin e naftës…

0

Shpërthimi i pusit të naftës në Zharrës të Fierit ka ndodhur rreth orës 17:00.  Ora News publikon videon e momentit të shpërthimit, regjistruar nga banorët. 

Deri tani nuk ka raportime për dëme të shkaktuara nga zjarri, ndërsa në vendin e ngjarjes kanë mbërritur shërbimet e policisë dhe zjarrëfikëset.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.