Standard.al

Nuk do ta besoni se si dukej Bes Kallaku para 13 vite: Martesa bën mrekulli…

0

Bes Kallaku është një nga aktorët më të dashur për gjithë spektatorët që e ndjekin.

Të gjithë jemi mësuar me batutat e tij dhe çdo herë ia del për të na bërë për të qeshur me skenaret e tij si në television ashtu edhe në rrjetin social Instagram, aty ku Besi është shumë aktiv.

Dhe së fundmi akori i është bashkuar sfidës më të re në Instagram 10yearchallenge që konsiston në postimine një një foto të 10 viteve më parë.

‘Mirmgjes, martesa bo mrekullira hahahahahaahahah #10yearchallenge. Ne fakt aty tek foto e pare kam qene ne 2005-n, por nuk mund te nxirrja foto te 2015-s sepse kam qene prap i shemtut’ ka shkruar në foto aktori ku shohim se me të vertetë martesa paska bërë mrekulli për Besin.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.