Standard.al

‘Ishe vetëm 22 vjeç, doja të të këndoja në dasmë”, Poni ndan lajmin e hidhur

0

Është një nnga këngëtaret më të dashura për publikun dhe që prej shumë viteve është pjesë e skenes shqiptare.

Gjitahshtu këngëtarja ka me mijëra ndjekës në Instgram nga ku ndan momente të ndryshme nga jeta e saj.

Megjithatë ditën e djeshmë ajo ka ndarë një postim me ndjekësit e saj që preku zemrat e të gjithëve.

Është ndarë nga jeta një nga fanset të cilës këngëtarja e kishte shumë përzemër dhe i kishte premtuar që do i këndonte në dasëm.

’U bëre engjëll dhe pse engjëll ishe Alvina, vetëm 22 vjeçe! Kur të takova në spital në “New York” premtova se do të të këndoja në dasmë një ditë! Tre muaj luftove, por nuk ia dole. Ah sikur të ishte me radhë dhe me moshë gjithçka.Prehu në paqe engjëll, këngën tënde te preferuar do ta këndoj sa herë do të kujtoj.”-shkruan Poni, duke ndarë gjithashtu disa momente nga vizita që i kishte bërë para pak ditësh në spital.

Image

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.