Standard.al

Harrojeni sfidën e fotos 10 viteve më parë, Alban Skënderaj hap një sfidë të re

0

Personazhet publik ose jo iu bashkuan sfidës së Instagramit për të publikuar një foto të një dekade më parë, për t’ju treguar ndjekësve ndryshimet që kanë pësuar pas 10 viteve.

Image

Mirëpo së fundmi  ka qenë kantautori Alban Skënderaj i cili sapo  ka hapur një tjetër sfidë për rrjetin.

Ai ka publikuar një foto me partneren e tij, Miriamin dhe krahas pozës ka vendosur hashtagun e sfidës së re.

“#Foreverchallenge”, shkruan Albani krah fotos, duke hapur ‘Sfidën e përjetësisë’ me partnerët që kanë shumë kohë së bashku.

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.